İmamoğlu, Adana
Springler Kelepçe Satışı
İmamoğlu, Adana mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
İmamoğlu, Adana İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
İmamoğlu, Adana bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
İmamoğlu, Adana İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Su püskürtmeli, CO2, köpüklü, toz püskürtmeli yangın söndürme ve yağmurlama sistemlerindeki boruların bağlantısında kullanılır.
Paketleme Bilgisi

Sıkça Sorulan Sorular
İmamoğlu, Adana içi Springler Kelepçe siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, İmamoğlu, Adana bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Springler Kelepçe alımlarında İmamoğlu, Adana için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre İmamoğlu, Adana özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Springler Kelepçe siparişi verdikten sonra ürünler İmamoğlu, Adana adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde İmamoğlu, Adana teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
25 mm Köşe Elemanı
MKR-25-MM-KO
Ser Teknik köşe elemanları 20 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.. Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.. Kanal sağlamlığını artırarak titreşim etkilerini en aza indirir.. Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda, kanal contasının ezilmesini engeller.. MTKE25. 8,5x12. MTKE25Y. 305x265x140. 800x1200.
30 MM Prime Köşe Elemanı
MKR-30-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 2043004. 30x2.5 MM KÖŞE. GALVANİZLİ DX51. ÜBM-00-BK-000.
Ser Orange Hijyen
MKR-MAKRO-OR
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
İmamoğlu, Adana bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla İmamoğlu, Adana bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Springler Kelepçe paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde İmamoğlu, Adana teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde İmamoğlu, Adana adresine sevk edilir.