Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Gerger, Adıyaman

Gerger, Adıyaman
30 MM Flanşlar Satışı

Gerger, Adıyaman havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Gerger, Adıyaman İçin Hızlı Fiyat Al
30 MM Flanşlar

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Gerger, Adıyaman bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Gerger, Adıyaman İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • A, B, C basınç sınıflarına uygundur.
  • Yüksek miktarda eklenen Butil Mastik sayesinde C sızdırmazlık sınıfı garanti altına alınır.
  • İhtiyaçlara uygun malzemeden, farklı kalınlık ve uzunluklarda üretilmektedir.
  • Montaj kolaylığı sağlar.
  • DX51D+Z sac malzemesinden üretilmektedir

Teknik Özellikler

Kod NoNitelikH(mm)W(mm)L(mm)Sac Kalınlığı(mm)Bağlantı Sınıfı
MTFL3005GS302340000,70*J3-J4*

Paketleme Bilgisi

Ürün İsmiBirim Ağırlık (kg)Paket İçi Metraj (mm)Paket YüksekliğiPaket GenişliğiPaket UzunluğuPaket Bilgisi (m³)Paket Ağırlığı (kg)Bağ Sayısı
MTFL30050,6020000,540,3540,7612001

Sıkça Sorulan Sorular

Gerger, Adıyaman içi 30 MM Flanşlar siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Tabii ki, Gerger, Adıyaman bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan 30 MM Flanşlar alımlarında Gerger, Adıyaman için özel fiyat çalışması var mı?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gerger, Adıyaman özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

30 MM Flanşlar siparişi verdikten sonra ürünler Gerger, Adıyaman adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Gerger, Adıyaman teslimatına hazır hale gelir.

Benzer Ürünler

30 MM Prime Flanş

30 MM Prime Flanş

MKR-30-MM-PR

A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 201F015. 30 x 0.80. GALVANİZLİ DX51. TS13845.

Ürün Detaylarını İncele
30 mm Köşe Elemanı

30 mm Köşe Elemanı

MKR-30-MM-KO

Ser Teknik köşe elemanları 20 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.. Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.. Kanal sağlamlığını artırarak titreşim etkilerini en aza indirir.. Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda, kanal contasının ezilmesini engeller.. MTKE30. 305x265x120. 800x1200. 14.400.

Ürün Detaylarını İncele
30 MM Prime Köşe Elemanı

30 MM Prime Köşe Elemanı

MKR-30-MM-PR

A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 2043004. 30x2.5 MM KÖŞE. GALVANİZLİ DX51. ÜBM-00-BK-000.

Ürün Detaylarını İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Gerger, Adıyaman bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Gerger, Adıyaman bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.

30 MM Flanşlar paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Gerger, Adıyaman teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Gerger, Adıyaman adresine sevk edilir.