Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman

Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman
Ser Orange Üreticisi

Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman İçin Hızlı Fiyat Al
Ser Orange

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : 2 Kat Alüminyum
  • Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm
  • Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C
  • Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.)
  • Ateşe Tepki : Yanmaz (m0)
  • Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa
  • Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular

Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman içi Ser Orange siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Evet, Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan Ser Orange alımlarında Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman için indirim yapıyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

Ser Orange siparişi verdikten sonra ürünler Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.

Ser Orange paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Gölbaşı / Adıyaman, Adıyaman adresine sevk edilir.