Ağrı Merkez, Ağrı
Perfore U Kanal Satışı
Ağrı Merkez, Ağrı havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Ağrı Merkez, Ağrı İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Yüksek Taşıma Kapasitesi
Özel perfore tasarımı sayesinde standart profillere göre yüksek mukavemete sahiptir. Ağır mekanik sistemler için bir numaralı tercih.
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Ağrı Merkez, Ağrı bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Ağrı Merkez, Ağrı İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.
- Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.
- Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.
- Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.
- Bağlantı elemanlarına uyumludur.
- Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.
SMACNA ve DW144 - TS EN 1507 standartlarında kanal sistemlerinde kullanılabilecek alternatif bağlantı profilleri verilmiştir.
Üretim Ölçüleri ve Malzeme Cinsi

Teknik Detaylar
Paket Ebatları
Paket İçeriği ve Ağırlık
Fiyat Tablosu



Sıkça Sorulan Sorular
Ağrı Merkez, Ağrı içi Perfore U Kanal siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Ağrı Merkez, Ağrı bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Perfore U Kanal alımlarında Ağrı Merkez, Ağrı için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Ağrı Merkez, Ağrı özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Perfore U Kanal siparişi verdikten sonra ürünler Ağrı Merkez, Ağrı adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Ağrı Merkez, Ağrı teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
U Profil
MKR-U-PROFIL
Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.. Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.. Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.. Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.. Bağlantı elemanlarına uyumludur.. Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.. SMACNA ve DW144 - TS EN 1507 standartlarında k...
U Bağlantı Elemanları MTGU4
MKR-U-BAGLAN
2080135. MTGU4 U BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
U Bağlantı Elemanları
MKR-U-BAGLAN
2080133. MTGU2 U CONNECTING ELEMENT. ELECTRO GALVANİZ. STEEL S235 JR.
Diğer Ağrı İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Ağrı Merkez, Ağrı bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Ağrı Merkez, Ağrı bölgesindeki şantiyelere veya deponuza sevkiyat sağlamaktayız.
Perfore U Kanal korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Ağrı Merkez, Ağrı teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Ağrı Merkez, Ağrı adresine sevk edilir.