Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Patnos, Ağrı

Patnos, Ağrı
U Bağlantı Elemanları Üreticisi

Patnos, Ağrı havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

Patnos, Ağrı İçin Hızlı Fiyat Al
U Bağlantı Elemanları

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Patnos, Ağrı bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Patnos, Ağrı İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Teknik Özellikler

Ürün KoduTanımKaplamaMalzeme Türü
2080133MTGU2 U CONNECTING ELEMENTELECTRO GALVANİZSTEEL S235 JR

Sıkça Sorulan Sorular

Patnos, Ağrı içi U Bağlantı Elemanları siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Evet, Patnos, Ağrı bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan U Bağlantı Elemanları alımlarında Patnos, Ağrı için özel fiyat çalışması var mı?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Patnos, Ağrı özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

U Bağlantı Elemanları siparişi verdikten sonra ürünler Patnos, Ağrı adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Patnos, Ağrı teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Patnos, Ağrı bölgesine nakliyeniz var mı?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Patnos, Ağrı bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.

U Bağlantı Elemanları paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Patnos, Ağrı teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Patnos, Ağrı adresine sevk edilir.