Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Tutak, Ağrı

Tutak, Ağrı
Ser Sono Blue Üreticisi

Tutak, Ağrı mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Tutak, Ağrı İçin Hızlı Fiyat Al
Ser Sono Blue

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Tutak, Ağrı bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Tutak, Ağrı İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester
  • Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C
  • Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn
  • Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa
  • Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular

Tutak, Ağrı içi Ser Sono Blue siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Tabii ki, Tutak, Ağrı bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan Ser Sono Blue alımlarında Tutak, Ağrı için indirim yapıyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Tutak, Ağrı özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

Ser Sono Blue siparişi verdikten sonra ürünler Tutak, Ağrı adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Tutak, Ağrı teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tutak, Ağrı bölgesine nakliyeniz var mı?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Tutak, Ağrı bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

Ser Sono Blue korozyona dayanıklı mıdır?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Tutak, Ağrı teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Tutak, Ağrı adresine sevk edilir.