Merzifon, Amasya
Smart Profil İmalatı
Merzifon, Amasya mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Merzifon, Amasya İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Merzifon, Amasya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Merzifon, Amasya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Smart Profiller, ağır yük destek sistemleri için tasarlanmış, kaynaklı çelik yapılara alternatif modüler bir profil sistemidir. Hızlı montaj imkanı veren, her türlü değişikliğe karşı esnek, modüler ve sağlamlığıyla fark yaratan Smart Profiller, sıcak daldırma kaplama yapısıyla ve kullanım kolaylığı sağlayan kılavuz cıvataları ile alternatierine göre ekonomik ve uzun ömürlü bir çözüm sağlar. Ana kullanım alanı olan boru tesisatı desteksistemleri, makine teçhizatına erişim platformları, yürüme yolları, ikincil çelik uygulamaları, cephe ankraj uygulamaları, çatı destek uygulamaları ve cihaz kaideleri gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Smart Profil’in yüm yükler altındaki hesaplamaları SerProfil firmasının uzman mühendis kadrosu tarafından yapılıp değerli müşterilerimize sunulmaktadır
Kullanım Avantajları
Şantiye alanında kaynaklı imalata gerek olmadan kılavuz cıvatalarıyla kolay, hızlı ve güvenilir şekilde montaj yapılır. Kendinden diş açma özelliğine sahip cıvataları sayesinde ekstra somun, pul veya başka bir eleman kullanımına gerekli olmadığı gibi dişli pul yapısıyla titreşim ile çözülmeye karşıda yüksek direnç sağlar. Cıvatalı bağlantı olması sebebiyle, proje ve tasarım değişikliklerinde kolaylıkla imalat revizyonuna izin verir ve minimum malzeme sarfiyatı sağlar. Standart sıcak daldırma galvaniz kaplamasıyla korozyona karşı direnç sağlar ve uzun ömürlü kullanıma izin verir. Önceki maddelerde belirtilen sebeplerden dolayı konvensiyonel sistemlere kıyasla %50’ye varan malzeme ve işçilik avantajları sağlanabilir.
Özellikler
- Kendinden diş açma özelliğine sahip cıvatası ile hızlı ve kolay montaj.
- Üç eksende bağlantı imkanı.
- Yüksek kalite daldırma galvaniz kaplaması ile uzun ömür.
- Kaynak gerektirmeyen ve demode edilebilir imalat.
- Kesit formu sayesinde hafif, güçlü ve yüksek burulmaya dayanıklı tasarım.
- Estetik görünüm.
- Tüm SerProfil ürünleri ile uyumlu tasarım.

Sıkça Sorulan Sorular
Merzifon, Amasya içi Smart Profil siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, Merzifon, Amasya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Smart Profil alımlarında Merzifon, Amasya için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Merzifon, Amasya özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Smart Profil siparişi verdikten sonra ürünler Merzifon, Amasya adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Merzifon, Amasya teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Z Bağlantı Elemanları MTGZ2
MKR-Z-BAGLAN
2080112. MTGZ2 Z BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Köşe Kol MTGKKL1
MKR-KOSE-KOL
2080191. MTGKKL1 KÖŞE KOL BRAKETİ. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
I Bağlantı Lamaları MTCI003
MKR-I-BAGLAN
2022159. I BAĞLANTI LAMALARI MTCI003. Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR.
Diğer Amasya İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Merzifon, Amasya bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Merzifon, Amasya bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Smart Profil paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Merzifon, Amasya teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Merzifon, Amasya adresine sevk edilir.