Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Bala, Ankara

Bala, Ankara
I Bağlantı Lamaları MTCI001 Üreticisi

Bala, Ankara mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Bala, Ankara İçin Hızlı Fiyat Al
I Bağlantı Lamaları MTCI001

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Bala, Ankara bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Bala, Ankara İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Bağlantı lamaları C profillerin birbirleriyle ve diğer profillerle montajında ara bağlantı elemanı olarak kullanılır.

Teknik Özellikler

Ürün KoduAçıklamaKaplamaMalzeme Türü
2022160I Bağlantı Düz Çubukları MTCI001Elektro GalvanizÇelik S235 JR

Paketleme Bilgisi

Kod Noa x b(mm)(mm)Koli Adedi
MTCI00180 x 3510.5200
MTCI002120 x 3510.5200
MTCI003160 x 3510.5150

Sıkça Sorulan Sorular

Bala, Ankara içi I Bağlantı Lamaları MTCI001 siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Tabii ki, Bala, Ankara bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan I Bağlantı Lamaları MTCI001 alımlarında Bala, Ankara için iskonto uyguluyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Bala, Ankara özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

I Bağlantı Lamaları MTCI001 siparişi verdikten sonra ürünler Bala, Ankara adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Bala, Ankara teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bala, Ankara bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Bala, Ankara bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.

I Bağlantı Lamaları MTCI001 korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Bala, Ankara teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Bala, Ankara adresine sevk edilir.