Evren, Ankara
Cıvatalar Satışı
Evren, Ankara havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Evren, Ankara İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Evren, Ankara bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Evren, Ankara İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Sıkça Sorulan Sorular
Evren, Ankara içi Cıvatalar siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, Evren, Ankara bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Cıvatalar alımlarında Evren, Ankara için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Evren, Ankara özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Cıvatalar siparişi verdikten sonra ürünler Evren, Ankara adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Evren, Ankara teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
20 MM Prime Köşe Elemanı
MKR-20-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 2042012. 20x3 MM TİP-2 KÖŞE. GALVANİZLİ DX51. ÜBM-00-BK-000.
VSD Askı Elemanları
MKR-VSD-ASKI
VSD askı elemanları rodlarla birlikte uygulanır, taşıma ve askı sistemlerinde askı elemanı olarak kullanılırlar.. Vibrasyon alıcı lastiği sistemin titreşimini azaltır.. 236x30x2.
Kombi Somunlu Kelepçe Lastiksiz
MKR-KOMBI-SO
Boruların duvara (dikey ve yatay olarak), tavana ve zemine montajında kullanılır.. MTKSK010. 1 x 20. M8 / M10. 11,160. MTKSK015. MTKSK017. MTKSKL020. MTKSKL025. MTKSKL032. MTKSKL040. 1,2 x 20. MTKSKL047. MTKSKL050. MTKSKL060. MTKSKL065. 1,5 x 25. MTKSKL075. MTKSKL080. MTKSKL085. 93-101. MTKSKL095. 102-109. MTKSKL100. 109-117. MTKSKL110. 116 - 125. 116-125. MTKSKL120. 129 - 141. 129-141. 2 x 25. 10,734. MTKSKL125. 136-146. MTKSKL150. 158 - 169. MTKSKL180. 166 - 177. MTKSKL190. 201 - 212. MTKSKL20...
Diğer Ankara İlçeleri
Altındağ, Ankara
Ayaş, Ankara
Bala, Ankara
Beypazarı, Ankara
Çamlıdere, Ankara
Çankaya, Ankara
Çubuk, Ankara
Elmadağ, Ankara
Güdül, Ankara
Haymana, Ankara
Kalecik, Ankara
Kızılcahamam, Ankara
Nallıhan, Ankara
Polatlı, Ankara
Şereflikoçhisar, Ankara
Yenimahalle, Ankara
Gölbaşı / Ankara, Ankara
Keçiören, Ankara
Mamak, Ankara
Sincan, Ankara
Kazan, Ankara
Akyurt, Ankara
Etimesgut, Ankara
Pursaklar, Ankara
Sıkça Sorulan Sorular
Evren, Ankara bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Evren, Ankara bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Cıvatalar korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Evren, Ankara teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Evren, Ankara adresine sevk edilir.