Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Evren, Ankara

Evren, Ankara
Ser PVC Konnektör İmalatı

Evren, Ankara havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Evren, Ankara İçin Hızlı Fiyat Al
Ser PVC Konnektör

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Evren, Ankara bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Evren, Ankara İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 650 denye polyester kumaş takviyeli PVC
  • Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C
  • Ateşe Tepki : Alev Yürütmez
  • Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Hava sızdırmaz, UV ışınlarına karşı dayanıklı
  • Kutu Ambalaj Şekli : 25 m

Sıkça Sorulan Sorular

Evren, Ankara içi Ser PVC Konnektör siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Tabii ki, Evren, Ankara bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan Ser PVC Konnektör alımlarında Evren, Ankara için iskonto uyguluyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Evren, Ankara özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

Ser PVC Konnektör siparişi verdikten sonra ürünler Evren, Ankara adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Evren, Ankara teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Evren, Ankara bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Evren, Ankara bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

Ser PVC Konnektör paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Evren, Ankara teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Evren, Ankara adresine sevk edilir.