Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Demre, Antalya

Demre, Antalya
T Konsol MTCT002 Üreticisi

Demre, Antalya mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Demre, Antalya İçin Hızlı Fiyat Al
T Konsol MTCT002

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Demre, Antalya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Demre, Antalya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Teknik Özellikler

Ürün KoduAçıklamaKaplamaMalzeme Türü
2022171T KONSOLU 130x40x50 (38x40) MTCT002Elektro GalvanizSTEEL S235 JR

Sıkça Sorulan Sorular

Demre, Antalya içi T Konsol MTCT002 siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Evet, Demre, Antalya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan T Konsol MTCT002 alımlarında Demre, Antalya için indirim yapıyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Demre, Antalya özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

T Konsol MTCT002 siparişi verdikten sonra ürünler Demre, Antalya adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Demre, Antalya teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Demre, Antalya bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Demre, Antalya bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

T Konsol MTCT002 korozyona dayanıklı mıdır?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Demre, Antalya teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Demre, Antalya adresine sevk edilir.