Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Gazipaşa, Antalya

Gazipaşa, Antalya
TTF Rollform Makinesi İmalatı

Gazipaşa, Antalya havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Gazipaşa, Antalya İçin Hızlı Fiyat Al
TTF Rollform Makinesi

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Gazipaşa, Antalya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Gazipaşa, Antalya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Çift taraflı rollform makinesi 25 mm ve 30 mm’lik flanş üretmektedir.
  • Makine hızı 16 mt / dk’dır.
  • 500 mm‘ye kadar kelepçesiz flanş üretilmektedir. Daha kısa parçalarda kelepçeli olarak üretilmektedir.
  • Çakma flanş sisteminde kullanılan flanşlara ve diğer bağlantı elemanlarına gerek kalmadan sacın kendinden yekpare olarak flanş oluşturur.

Taşıma Kapasitesi

Flanş TipiFlanş YüksekliğiRollform GrubuForm GrubuMalzeme KalınlığıMaksimum Sac Uzunluğu (Tutamaksız)Minimum Sac Uzunluğu (Tutamaklı)RenkMaksimum HızKontrol SistemiElektrik Motoru
Kendinden Flanşlı25 ve 30 mmÇift Taraflı28 İstasyonluGalvanizli sac için geçerlidir. 
0,6-0,8 mm: 25 mm'lik Flanş
0,8-1,0 mm: 30 mm'lik Flanş
500 mm250 mmSiyah, Yeşil, Gri0 ile 16 mt/dk arasında ayarlanabilir.Pano üzeri basmalı buton380V, 7,5 kW

Sıkça Sorulan Sorular

Gazipaşa, Antalya içi TTF Rollform Makinesi siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Tabii ki, Gazipaşa, Antalya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan TTF Rollform Makinesi alımlarında Gazipaşa, Antalya için iskonto uyguluyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gazipaşa, Antalya özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

TTF Rollform Makinesi siparişi verdikten sonra ürünler Gazipaşa, Antalya adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Gazipaşa, Antalya teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gazipaşa, Antalya bölgesine nakliyeniz var mı?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Gazipaşa, Antalya bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.

TTF Rollform Makinesi paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Gazipaşa, Antalya teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Gazipaşa, Antalya adresine sevk edilir.