Kemer / Antalya, Antalya
Yuvarlak Kanal Fanı Satışı
Kemer / Antalya, Antalya havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Kemer / Antalya, Antalya İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Kemer / Antalya, Antalya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Kemer / Antalya, Antalya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Geriye Eğimli
MTYKF serisi kanal fanlarının her iki tarafı da kanala uyum sağlayarak kelepçeyle bağlanabilir. Her türlü montaj pozisyonunda çalıştırılabilir. Düşük ses seviyesine sahiptir. Yağlı ortamlarda filtreli kullanılması önerilir.
Ses seviyesi oda koşulunda 3m mesafeden ölçülmüştür. / * Hız Kontrol Cihazı opsiyoneldir ve ayrı fiyatlandırılır.
Teknik Özellikler
Ölçüler mm cinsinden belirtilmiştir.



Sıkça Sorulan Sorular
Kemer / Antalya, Antalya içi Yuvarlak Kanal Fanı siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Kemer / Antalya, Antalya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Yuvarlak Kanal Fanı alımlarında Kemer / Antalya, Antalya için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kemer / Antalya, Antalya özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Yuvarlak Kanal Fanı siparişi verdikten sonra ürünler Kemer / Antalya, Antalya adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Kemer / Antalya, Antalya teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
C Kanal Lastiği
MKR-C-KANAL-
C profillerde yapılan montaj vibrasyonu azaltmak için kullanılır.. Rod bağlantıları ile yapılan montajlarda kolaylık sağlar.. DIN 7715T3-E1 standartına uygundur.. MTCL27. 27/18, 28. MTCL28. 75,038/40.
Açılı Bağlantı Elemanları MTGA3
MKR-ACILI-BA
2080103. MTGA3 AÇILI BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Gömlekli Dübel
MKR-GOMLEKLI
110,00. 115,00.
Diğer Antalya İlçeleri
Akseki, Antalya
Alanya, Antalya
Antalya Merkez, Antalya
Elmalı, Antalya
Finike, Antalya
Gazipaşa, Antalya
Gündoğmuş, Antalya
Kaş, Antalya
Korkuteli, Antalya
Kumluca, Antalya
Manavgat, Antalya
Serik, Antalya
Demre, Antalya
İbradı, Antalya
Aksu / Antalya, Antalya
Döşemealtı, Antalya
Kepez, Antalya
Konyaaltı, Antalya
Muratpaşa, Antalya
Sıkça Sorulan Sorular
Kemer / Antalya, Antalya bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Kemer / Antalya, Antalya bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Yuvarlak Kanal Fanı korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Kemer / Antalya, Antalya teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Kemer / Antalya, Antalya adresine sevk edilir.