Korkuteli, Antalya
Ser Kanvas Konnektör Fiyatları
Korkuteli, Antalya mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Korkuteli, Antalya İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Korkuteli, Antalya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Korkuteli, Antalya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 570 gr/m nem geçirmez kanvas dokuma
- Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C
- Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Su ve hava sızdırmaz, Neme karşı yüksek direnç, UV ışınlarına karşı dayanıklı
- Kutu Ambalaj Şekli : 25 m

Sıkça Sorulan Sorular
Korkuteli, Antalya içi Ser Kanvas Konnektör siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Korkuteli, Antalya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Ser Kanvas Konnektör alımlarında Korkuteli, Antalya için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Korkuteli, Antalya özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Ser Kanvas Konnektör siparişi verdikten sonra ürünler Korkuteli, Antalya adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Korkuteli, Antalya teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Blue
MKR-MAKRO-BL
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser PVC İzolesiz
MKR-MAKRO-PV
Malzeme : 300 Denye Kumaş Takviyeli PVC. Çap Aralığı : Ø76 - Ø800 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 10.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Sono Red
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Diğer Antalya İlçeleri
Akseki, Antalya
Alanya, Antalya
Antalya Merkez, Antalya
Elmalı, Antalya
Finike, Antalya
Gazipaşa, Antalya
Gündoğmuş, Antalya
Kaş, Antalya
Kumluca, Antalya
Manavgat, Antalya
Serik, Antalya
Demre, Antalya
İbradı, Antalya
Kemer / Antalya, Antalya
Aksu / Antalya, Antalya
Döşemealtı, Antalya
Kepez, Antalya
Konyaaltı, Antalya
Muratpaşa, Antalya
Sıkça Sorulan Sorular
Korkuteli, Antalya bölgesine nakliyeniz var mı?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Korkuteli, Antalya bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ser Kanvas Konnektör paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Korkuteli, Antalya teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Korkuteli, Antalya adresine sevk edilir.