Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Borçka, Artvin

Borçka, Artvin
Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz Fiyatları

Borçka, Artvin havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Borçka, Artvin İçin Hızlı Fiyat Al
Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Borçka, Artvin bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Borçka, Artvin İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Boruların duvara (dikey ve yatay ), tavana ve zemine montajında kullanılır.

Paketleme Bilgisi

Ürün KoduÖlçüSıkma AralığıLHMS x BNKoli AdediKoli Ağırlığı
  mmmmmm mm  kg
MTSK103/815 - 205222,5M51x20M83009,060
MTSK151/219 - 2354,524M51x20M82507,870
MTSK1723 - 2823 - 2858,526M51x20M81505,117
MTSK203/4"26 - 3062,528M51x20M82007,054
MTSK251"32 - 3568,531M51x20M82007,574
MTSK321 1/4" 39 - 437634,5M51x20M81506,281
MTSK401 1/2" 45 - 5191,539M51,2x20M81005,317
MTSK4754 - 5854 - 589942,5M51,2x20M81005,769
MTSK502"53 - 5910545,5M51,2x20M81006,108
MTSK6067 - 7160 - 6611249M51,2x20M8755,067
MTSK652 ½"74 - 8212656M61,5x25M10506,035
MTSK7582 - 8982 - 8913460M61,5x25M10506,400
MTSK803"91 - 9814264M61,5x25M10506,768
MTSK8593 - 10193 - 10114565,5M61,5x25M10507,080
MTSK95102 - 109102 - 10915369,5M61,5x25M10507,450
MTSK1004"109 - 11716173,5M61,5x25M10507,636
MTSK110116-125116 - 12517078M61,5x25M10508,055
MTSK120129-141129 - 14118484,5M62x25M105010,913
MTSK1255"136 - 14619087,5M62x25M10409,082
MTSK140142-154142 - 15419791M62x25M10255,994
MTSK1505"158 - 169 21399M62x25M10307,656
MTSK180166 - 177166 - 177222103,5M62x25M10205,445
MTSK190201 - 212201 - 212257121M62x25M12154,787
MTSK2008"219 - 229272

130

-

M62x25M12154,999

Sıkça Sorulan Sorular

Borçka, Artvin içi Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Evet, Borçka, Artvin bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz alımlarında Borçka, Artvin için indirim yapıyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Borçka, Artvin özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz siparişi verdikten sonra ürünler Borçka, Artvin adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Borçka, Artvin teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Borçka, Artvin bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Borçka, Artvin bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Borçka, Artvin teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Borçka, Artvin adresine sevk edilir.