Gercüş, Batman
T Konsol Fiyatları
Gercüş, Batman havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Gercüş, Batman İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Gercüş, Batman bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Gercüş, Batman İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Çeşitli profillerin ve boruların konsollanmasında kullanılır.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi


Sıkça Sorulan Sorular
Gercüş, Batman içi T Konsol siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Gercüş, Batman bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan T Konsol alımlarında Gercüş, Batman için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gercüş, Batman özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
T Konsol siparişi verdikten sonra ürünler Gercüş, Batman adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Gercüş, Batman teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Köşe Kol MTGKKL4
MKR-KOSE-KOL
2080194. MTGKKL4 KÖŞE KOL BRAKETİ. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Plastik Kelepçe
MKR-PLASTIK-
Malzeme : Polyamide 6.6. Nem Emilimi : %2.7 ( %50 bağıl nem). Çalışma Sıcaklığı : -40°C +85°C. Uygulama Sıcaklığı : -10°C +60°C. Yanma Derecesi : UL 94 class V2. Halojensiz : Evet.
Ağır Yük Somunlu Kelepçe
MKR-AGIR-YUK
Ağır yük kelepçeleri, ağır yük taşıyan boruların montajında kullanılır.. Ürün KoduÖlçüSıkma AralığıLH (mm)MS x BNKoli AdediKoli AğırlığıMTASK08¼*12 - 177526m8(6,8)2 x 25M12505,994MTASK015½*21 - 288130m8(6,8)2 x 25M12506,600MTASK020¾*25 - 328733m8(6,8)2 x 25M12507,010MTASK0251*33 - 409436,5m8(6,8)2 x 25M12507,300MTASK0321 ¼*41 - 4810341m8(6,8)2 x 25M12509,030MTASK0401 ½*48 - 5611144,5m8(6,8)2 x 25M12508,650MTASK04753 - 5953 - 5912048,5m8(6,8)2 x 25M12407,585MTASK0502*60 - 6912551m8(6,8)2 x 25M124...
Diğer Batman İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Gercüş, Batman bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Gercüş, Batman bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
T Konsol korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Gercüş, Batman teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Gercüş, Batman adresine sevk edilir.