Kozluk, Batman
30 MM Prime Köşe Elemanı İmalatı
Kozluk, Batman havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Kozluk, Batman İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Kozluk, Batman bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Kozluk, Batman İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.
- İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.
- Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.
- Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.
- DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.
- HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.
Teknik Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular
Kozluk, Batman içi 30 MM Prime Köşe Elemanı siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Kozluk, Batman bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan 30 MM Prime Köşe Elemanı alımlarında Kozluk, Batman için indirim yapıyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kozluk, Batman özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
30 MM Prime Köşe Elemanı siparişi verdikten sonra ürünler Kozluk, Batman adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Kozluk, Batman teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
L Bağlantı Elemanları MTGL2
MKR-L-BAGLAN
2080122. MTGL2 L BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Plastik Kelepçe
MKR-PLASTIK-
Malzeme : Polyamide 6.6. Nem Emilimi : %2.7 ( %50 bağıl nem). Çalışma Sıcaklığı : -40°C +85°C. Uygulama Sıcaklığı : -10°C +60°C. Yanma Derecesi : UL 94 class V2. Halojensiz : Evet.
Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz
MKR-STANDART
Boruların duvara (dikey ve yatay ), tavana ve zemine montajında kullanılır.. MTSK10. 15 - 20. MTSK15. 19 - 23. MTSK17. 23 - 28. MTSK20. 26 - 30. MTSK25. 32 - 35. MTSK32. 1 1/4". 39 - 43. MTSK40. 1 1/2". 45 - 51. 1,2x20. MTSK47. 54 - 58. MTSK50. 53 - 59. MTSK60. 67 - 71. 60 - 66. MTSK65. 74 - 82. 1,5x25. MTSK75. 82 - 89. MTSK80. 91 - 98. MTSK85. 93 - 101. MTSK95. 102 - 109. MTSK100. 109 - 117. MTSK110. 116-125. 116 - 125. MTSK120. 129-141. 129 - 141. 10,913. MTSK125. 136 - 146. MTSK140. 142-154. ...
Diğer Batman İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Kozluk, Batman bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Kozluk, Batman bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
30 MM Prime Köşe Elemanı korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Kozluk, Batman teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Kozluk, Batman adresine sevk edilir.