Kozluk, Batman
Springler Kelepçe (Uzun) Fiyatları
Kozluk, Batman havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Kozluk, Batman İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Kozluk, Batman bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Kozluk, Batman İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Su püskürtmeli, CO2 köpüklü, toz püskürtmeli yangın söndürme ve yağmurlama sistemlerindeki boruların bağlantısında kullanılır.
Paketleme Bilgisi

Sıkça Sorulan Sorular
Kozluk, Batman içi Springler Kelepçe (Uzun) siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Kozluk, Batman bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Springler Kelepçe (Uzun) alımlarında Kozluk, Batman için indirim yapıyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kozluk, Batman özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Springler Kelepçe (Uzun) siparişi verdikten sonra ürünler Kozluk, Batman adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Kozluk, Batman teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Büyük Tip Vidalı Klemens
MKR-BUYUK-TI
C ve D (yüksek) basınç sınıflarında flanş sabitlemesinde kullanılır. Yüksek basınç sınıflarında 20 cm, orta basınç sınıflarında 25 cm aralıkla kullanılması tavsiye edilmektedir. HRP 6222 malzemeden üretilmektedir. Elektro galvaniz kaplama yapılmaktadır.. MTVTK25. MTVTK25X3. 305x265x140. 800x1200. 36.000. MTVTK25x3. 18.000.
Z Bağlantı Elemanları MTGZ1
MKR-Z-BAGLAN
2080111. MTGZ1 Z BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Ser Kombi
MKR-MAKRO-KO
Malzeme : Alüminyum + PVC Film. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +120 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Yırtılma ve darbelere karşı direnç. %100 hava sızdırmazlık. Düzgün iç cidar. Düşük işçilik gideri. Taşıma kolaylığı. Stoklama kolaylığı. Enerji verimliliği. Partikül tutmama özelliği. Kolay montajlanabilme özelliği.
Diğer Batman İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Kozluk, Batman bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Kozluk, Batman bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Springler Kelepçe (Uzun) paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Kozluk, Batman teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Kozluk, Batman adresine sevk edilir.