Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Adilcevaz, Bitlis

Adilcevaz, Bitlis
C Kanal Plastiği İmalatı

Adilcevaz, Bitlis havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

Adilcevaz, Bitlis İçin Hızlı Fiyat Al
C Kanal Plastiği

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Adilcevaz, Bitlis bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Adilcevaz, Bitlis İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Endüstri tesislerinde genleşen boruların sebep olduğu sorunların giderilmesinde kullanılır.

Paketleme Bilgisi

Kod NoUygun ProfilUzunluk(mm)Uygun VidaKoli Adedi
MTCEL2727/1860M850
MTCEL2838/40150M1020

Sıkça Sorulan Sorular

Adilcevaz, Bitlis içi C Kanal Plastiği siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Evet, Adilcevaz, Bitlis bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan C Kanal Plastiği alımlarında Adilcevaz, Bitlis için indirim yapıyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Adilcevaz, Bitlis özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

C Kanal Plastiği siparişi verdikten sonra ürünler Adilcevaz, Bitlis adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Adilcevaz, Bitlis teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Adilcevaz, Bitlis bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Adilcevaz, Bitlis bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

C Kanal Plastiği paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Adilcevaz, Bitlis teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Adilcevaz, Bitlis adresine sevk edilir.