Bitlis Merkez, Bitlis
Profil Mengenesi Satışı
Bitlis Merkez, Bitlis havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Bitlis Merkez, Bitlis İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Bitlis Merkez, Bitlis bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Bitlis Merkez, Bitlis İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Boruları, sprinkler sistemleri ve profilleri bina konstrüksiyonuna sabitlemek için kullanılır.
- Yüksek yükleme kapasitesine sahiptir.
- M8 ve M10 civatalarla kullanılabillir.
Teknik Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular
Bitlis Merkez, Bitlis içi Profil Mengenesi siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Bitlis Merkez, Bitlis bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Profil Mengenesi alımlarında Bitlis Merkez, Bitlis için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Bitlis Merkez, Bitlis özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Profil Mengenesi siparişi verdikten sonra ürünler Bitlis Merkez, Bitlis adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Bitlis Merkez, Bitlis teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
L Askı Elemanları
MKR-L-ASKI-E
L askı elemanı rodla birlikte kullanılır. Taşıma ve askı sistemlerinde askı elemanı olarak, rodla birlikte kullanılır.. MTLAE01.
Ser PVC Konnektör
MKR-MAKRO-PV
Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 650 denye polyester kumaş takviyeli PVC. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez. Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Hava sızdırmaz, UV ışınlarına karşı dayanıklı. Kutu Ambalaj Şekli : 25 m.
Ser Kanvas Konnektör
MKR-MAKRO-KA
Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 570 gr/m nem geçirmez kanvas dokuma. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Su ve hava sızdırmaz, Neme karşı yüksek direnç, UV ışınlarına karşı dayanıklı. Kutu Ambalaj Şekli : 25 m.
Diğer Bitlis İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Bitlis Merkez, Bitlis bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Bitlis Merkez, Bitlis bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
Profil Mengenesi paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Bitlis Merkez, Bitlis teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Bitlis Merkez, Bitlis adresine sevk edilir.