Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Kıbrıscık, Bolu

Kıbrıscık, Bolu
PVC Bant İmalatı

Kıbrıscık, Bolu mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Kıbrıscık, Bolu İçin Hızlı Fiyat Al
PVC Bant

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Kıbrıscık, Bolu bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Kıbrıscık, Bolu İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • PVC taşıyıcı üzerine kauçuk türevi tutkal sürümü ile elde edilmiştir. Çok iyi yapışma mukavemetine (DR0790) aynı zamanda mükemmel bir esnekliğe sahiptir.
  • Elektrik izolasyonu gerektiren çeşitli birleştirmeler ve eklerde, kablo demetlemede, kauçuk türevi sünger veya izolasyon malzemeleri birleştirme ve sarma işlemlerinde kullanılabilir.
  • Ürünümüzden en iyi performansı alablmeniz için, depolama alanın ısısı min 5°C ile max. 30°C arasında, nem oranı %60’ın altında olmalıdır.
  • Kapalı ambalaj içinde doğrudan ısı, ışık yada güneş görmeyen bir ortamda saklayınız. Bu koşullar altında raf ömrü 12 aydır.

Fiziksel Özellikleri

  • Toplam Kalınlık: 0.130 mm (±0.010 mm)
  • Gerilme Direnci: 4.7 kg/25 mm
  • Kopma Dayanımı: 150%
  • Tutkal: 0.34 kg/19 mm
  • Voltaj Dayanımı: 4000 volts
  • Uzunluk: 25 yarda
  • Genişlik: 5-7, 5-10 mm

Sıkça Sorulan Sorular

Kıbrıscık, Bolu içi PVC Bant siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Evet, Kıbrıscık, Bolu bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan PVC Bant alımlarında Kıbrıscık, Bolu için iskonto uyguluyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kıbrıscık, Bolu özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

PVC Bant siparişi verdikten sonra ürünler Kıbrıscık, Bolu adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Kıbrıscık, Bolu teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kıbrıscık, Bolu bölgesine nakliyeniz var mı?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Kıbrıscık, Bolu bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

PVC Bant paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Kıbrıscık, Bolu teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Kıbrıscık, Bolu adresine sevk edilir.