Gölhisar, Burdur
Ser Sono Orange İmalatı
Gölhisar, Burdur mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Gölhisar, Burdur İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Gölhisar, Burdur bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Gölhisar, Burdur İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 2 Kat Alüminyum
- Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C
- Ateşe Tepki : Yanmaz (m0)
- Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn
- Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa
- Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular
Gölhisar, Burdur içi Ser Sono Orange siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Gölhisar, Burdur bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Ser Sono Orange alımlarında Gölhisar, Burdur için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gölhisar, Burdur özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Ser Sono Orange siparişi verdikten sonra ürünler Gölhisar, Burdur adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Gölhisar, Burdur teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser PVC Konnektör
MKR-MAKRO-PV
Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 650 denye polyester kumaş takviyeli PVC. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez. Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Hava sızdırmaz, UV ışınlarına karşı dayanıklı. Kutu Ambalaj Şekli : 25 m.
Ser Kanvas Konnektör
MKR-MAKRO-KA
Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 570 gr/m nem geçirmez kanvas dokuma. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Su ve hava sızdırmaz, Neme karşı yüksek direnç, UV ışınlarına karşı dayanıklı. Kutu Ambalaj Şekli : 25 m.
Ser PVC İzolesiz
MKR-MAKRO-PV
Malzeme : 300 Denye Kumaş Takviyeli PVC. Çap Aralığı : Ø76 - Ø800 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 10.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Gölhisar, Burdur bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Gölhisar, Burdur bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ser Sono Orange korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Gölhisar, Burdur teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Gölhisar, Burdur adresine sevk edilir.