Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Kemer / Burdur, Burdur

Kemer / Burdur, Burdur
Ser Red İzoleli Satışı

Kemer / Burdur, Burdur havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Kemer / Burdur, Burdur İçin Hızlı Fiyat Al
Ser Red İzoleli

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Kemer / Burdur, Burdur bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Kemer / Burdur, Burdur İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : 2 Kat Alüminyum
  • Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm
  • Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C
  • Hava Akış Hızı : 30 m/sn
  • Ateşe Tepki : Alev Yürütmez
  • Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa
  • İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3
  • Kutu Ambalaj Şekli : 10 m
  • Ceket : Alüminyum

Sıkça Sorulan Sorular

Kemer / Burdur, Burdur içi Ser Red İzoleli siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Evet, Kemer / Burdur, Burdur bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan Ser Red İzoleli alımlarında Kemer / Burdur, Burdur için iskonto uyguluyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kemer / Burdur, Burdur özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

Ser Red İzoleli siparişi verdikten sonra ürünler Kemer / Burdur, Burdur adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Kemer / Burdur, Burdur teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kemer / Burdur, Burdur bölgesine nakliyeniz var mı?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Kemer / Burdur, Burdur bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

Ser Red İzoleli korozyona dayanıklı mıdır?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Kemer / Burdur, Burdur teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Kemer / Burdur, Burdur adresine sevk edilir.