Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Tefenni, Burdur

Tefenni, Burdur
3/1 Dimi Tip Üreticisi

Tefenni, Burdur mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

Tefenni, Burdur İçin Hızlı Fiyat Al
3/1 Dimi Tip

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Tefenni, Burdur bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Tefenni, Burdur İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • %100 Polyester iplik
  • Gramajı 270 gr/m2±5
  • Yüksek dayanım değerleri 90 Pa basınç altında 450 m3/m2 hava geçirgenliği, farklı geçirgenlikler dizayn edilebilir.
  • Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.
  • Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu)
  • İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tefenni, Burdur içi 3/1 Dimi Tip siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Tabii ki, Tefenni, Burdur bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan 3/1 Dimi Tip alımlarında Tefenni, Burdur için indirim yapıyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Tefenni, Burdur özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

3/1 Dimi Tip siparişi verdikten sonra ürünler Tefenni, Burdur adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Tefenni, Burdur teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tefenni, Burdur bölgesine nakliyeniz var mı?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Tefenni, Burdur bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

3/1 Dimi Tip korozyona dayanıklı mıdır?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Tefenni, Burdur teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Tefenni, Burdur adresine sevk edilir.