Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Kayapınar, Diyarbakır

Kayapınar, Diyarbakır
Ser Red İzoleli Satışı

Kayapınar, Diyarbakır havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Kayapınar, Diyarbakır İçin Hızlı Fiyat Al
Ser Red İzoleli

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Kayapınar, Diyarbakır bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Kayapınar, Diyarbakır İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : 2 Kat Alüminyum
  • Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm
  • Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C
  • Hava Akış Hızı : 30 m/sn
  • Ateşe Tepki : Alev Yürütmez
  • Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa
  • İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3
  • Kutu Ambalaj Şekli : 10 m
  • Ceket : Alüminyum

Sıkça Sorulan Sorular

Kayapınar, Diyarbakır içi Ser Red İzoleli siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Tabii ki, Kayapınar, Diyarbakır bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan Ser Red İzoleli alımlarında Kayapınar, Diyarbakır için özel fiyat çalışması var mı?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kayapınar, Diyarbakır özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

Ser Red İzoleli siparişi verdikten sonra ürünler Kayapınar, Diyarbakır adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Kayapınar, Diyarbakır teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayapınar, Diyarbakır bölgesine nakliyeniz var mı?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Kayapınar, Diyarbakır bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

Ser Red İzoleli korozyona dayanıklı mıdır?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Kayapınar, Diyarbakır teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Kayapınar, Diyarbakır adresine sevk edilir.