Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Sivrice, Elazığ

Sivrice, Elazığ
ES500xx - ES700xx - ES700xxx Filtreler Fiyatları

Sivrice, Elazığ havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Sivrice, Elazığ İçin Hızlı Fiyat Al
ES500xx - ES700xx - ES700xxx Filtreler

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Sivrice, Elazığ bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Sivrice, Elazığ İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Aspirasyon yağ, duman, su buharı ve sıcaklığın olduğu mutfaklar için zor bir prosestir. Ser Teknik Elektrostatik Toz Tutucu Filtreler, sanayi ve mutfak gibi aspirasyonu zor ortamlar için üretilmektedir. Elektrostatik Filtrelerde yağ ve duman parçacıkları filtre hücresinin içinde paralel plakalar üzerinden geçer ve sıkışır. Bu şekilde sıkışmış partiküller toplanır ve yok edilir.

Taşıma Kapasitesi

ModelBirimiES500 XXES700 XXES700 XXX
Hava Akışım³/h8.000 / 10.00013.000 / 15.00019.000 / 22.5000
Filtre Basınç KaybıPa100+50100+50100+50
Filtre Verimliliği%959595
Giriş VoltajıV/Hz220/50/60
Yüksek Voltaj Güç ÜnitesiHV-LV14,000-7,000
Toplayıcı Yüzeyi55,282.8124.2
Toplayıcı Hücre SayısıBirim246
İyonizasyon Teli SayısıBirim121624
Maksimum Çalışma Sıcaklığı°C656565
Otomasyon Opsiyonel
Pre-Filtre Standart
Arka Filtre Opsiyonel
Menşei-Türkiye

Taşıma Kapasitesi

ModelES500 XXES700 XXES700 XXX
Yükseklik (Y) mm115011501725
Genişlik (G) mm575575575
Uzunluk (U) mm103514501450
Hava Giriş-Çıkış Ölçüsü mm (HxW)960x770960x11901490x1190
Ağırlık6077105

Sıkça Sorulan Sorular

Sivrice, Elazığ içi ES500xx - ES700xx - ES700xxx Filtreler siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Evet, Sivrice, Elazığ bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan ES500xx - ES700xx - ES700xxx Filtreler alımlarında Sivrice, Elazığ için indirim yapıyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Sivrice, Elazığ özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

ES500xx - ES700xx - ES700xxx Filtreler siparişi verdikten sonra ürünler Sivrice, Elazığ adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Sivrice, Elazığ teslimatına hazır hale gelir.

Benzer Ürünler

Springler Kelepçe

Springler Kelepçe

MKR-SPRINGLE

Su püskürtmeli, CO2, köpüklü, toz püskürtmeli yangın söndürme ve yağmurlama sistemlerindeki boruların bağlantısında kullanılır.Ürün KoduÖlçüØD (mm)L (mm)H (mm)S x B (mm)Ød (mm)Koli AdediKoli Ağırlığı (kg)MTSPK015½*2851.536.51x2510.51505.000MTSPK020¾*3053.537.51x2510.51254.450MTSPK0251*3665.546.51x2510.51004.070MTSPK0321 ¼*4679.955.71.2x2510.5754.310MTSPK0401 ½*5285.958.71.2x2510.5603.740MTSPK0502*6699.965.71.2x2510.5503.700MTSPK0652 ½*7811675.51.5x2510.5353,620MTSPK0803*9213284.52x2510.5252.890M...

Ürün Detaylarını İncele
Poliüretan İzolasyon Takozu

Poliüretan İzolasyon Takozu

MKR-POLIURET

Tüm boru sistemlerinde kullanılan üstün bir ısı izolasyon malzemesidir. Sıcak veya soğuk boru tesisatlarında boru içersindeki ısı kaybını ortadan kaldırır.Teknik ÖzellikYaklaşık DeğerYoğunluk80kg/m3Sıcaklık Dayanımı-150C/+130CÜrün Kodu ÖlçüØDS (mm)L (mm)UYGUN KELEPÇE ÖLÇÜSÜMTPITO15½*21,3020 2"MTPIT020¾*26,9020 67-73MTPIT0251*33,7020 67-73MTPIT03214*42,4020 83-93MTPIT04011⁄2*48,3020 3*MTPIT0502*60,3020 94-104MTPIT06522*76,1030 5*MTPIT0803*88,9030 5*MTPIT1004*114,3030 6*MTPIT1255*139,7030 196-209M...

Ürün Detaylarını İncele
Smart Profil

Smart Profil

MKR-AKILLI-P

Smart Profiller, ağır yük destek sistemleri için tasarlanmış, kaynaklı çelik yapılara alternatif modüler bir profil sistemidir. Hızlı montaj imkanı veren, her türlü değişikliğe karşı esnek, modüler ve sağlamlığıyla fark yaratan Smart Profiller, sıcak daldırma kaplama yapısıyla ve kullanım kolaylığı sağlayan kılavuz cıvataları ile alternatierine göre ekonomik ve uzun ömürlü bir çözüm sağlar. Ana kullanım alanı olan boru tesisatı desteksistemleri, makine teçhizatına erişim platformları, yürüme yol...

Ürün Detaylarını İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Sivrice, Elazığ bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Sivrice, Elazığ bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.

ES500xx - ES700xx - ES700xxx Filtreler korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Sivrice, Elazığ teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Sivrice, Elazığ adresine sevk edilir.