Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Çanakçı, Giresun

Çanakçı, Giresun
Ser Blue İzoleli İmalatı

Çanakçı, Giresun mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Çanakçı, Giresun İçin Hızlı Fiyat Al
Ser Blue İzoleli

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Çanakçı, Giresun bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Çanakçı, Giresun İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester
  • Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm
  • Isı Dayanımı :-30 °C / +80 °C
  • Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.)
  • Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa
  • İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3
  • Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular

Çanakçı, Giresun içi Ser Blue İzoleli siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Evet, Çanakçı, Giresun bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan Ser Blue İzoleli alımlarında Çanakçı, Giresun için indirim yapıyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Çanakçı, Giresun özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

Ser Blue İzoleli siparişi verdikten sonra ürünler Çanakçı, Giresun adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Çanakçı, Giresun teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Çanakçı, Giresun bölgesine nakliyeniz var mı?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Çanakçı, Giresun bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

Ser Blue İzoleli paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Çanakçı, Giresun teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Çanakçı, Giresun adresine sevk edilir.