Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Şebinkarahisar, Giresun

Şebinkarahisar, Giresun
Kanal Contası Satışı

Şebinkarahisar, Giresun mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Şebinkarahisar, Giresun İçin Hızlı Fiyat Al
Kanal Contası

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Şebinkarahisar, Giresun bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Şebinkarahisar, Giresun İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Kanal contası su, toz, duman, gürültü, yağ gibi dış etkenlere karşı kanal flanş sistemlerinde sızdırmazlık için kullanılır.

Paketleme Bilgisi

Kod NoTipiÖlçüler (mm)Kolideki Ölçüleri
MTEC513EVA13mm x 10m850m
MTEC515EVA15mm x 10m750m
MTEC518EVA18mm x 10m600m
MTEC520EVA20mm x 10m550m
MTEC525EVA25mm x 10m440m

Teknik Özellikler

KalınlıkYoğunlukİlk YapışmaIsı Direnci
5 mm70 kg / m³12045 °C

Sıkça Sorulan Sorular

Şebinkarahisar, Giresun içi Kanal Contası siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Evet, Şebinkarahisar, Giresun bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan Kanal Contası alımlarında Şebinkarahisar, Giresun için özel fiyat çalışması var mı?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Şebinkarahisar, Giresun özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

Kanal Contası siparişi verdikten sonra ürünler Şebinkarahisar, Giresun adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Şebinkarahisar, Giresun teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Şebinkarahisar, Giresun bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Şebinkarahisar, Giresun bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.

Kanal Contası korozyona dayanıklı mıdır?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Şebinkarahisar, Giresun teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Şebinkarahisar, Giresun adresine sevk edilir.