Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Yüksekova, Hakkari

Yüksekova, Hakkari
Köşe Bağlantı Lamaları MTCK002 Satışı

Yüksekova, Hakkari havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

Yüksekova, Hakkari İçin Hızlı Fiyat Al
Köşe Bağlantı Lamaları MTCK002

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Yüksekova, Hakkari bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Yüksekova, Hakkari İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Teknik Özellikler

Ürün KoduAçıklamaKaplamaMalzeme Türü
2022157KÖŞE BAĞLANTI LAMALARI 120x80x40 MTCK002Elektro GalvanizÇelik S235 JR

Sıkça Sorulan Sorular

Yüksekova, Hakkari içi Köşe Bağlantı Lamaları MTCK002 siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Tabii ki, Yüksekova, Hakkari bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan Köşe Bağlantı Lamaları MTCK002 alımlarında Yüksekova, Hakkari için iskonto uyguluyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Yüksekova, Hakkari özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

Köşe Bağlantı Lamaları MTCK002 siparişi verdikten sonra ürünler Yüksekova, Hakkari adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Yüksekova, Hakkari teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yüksekova, Hakkari bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Yüksekova, Hakkari bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

Köşe Bağlantı Lamaları MTCK002 korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Yüksekova, Hakkari teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Yüksekova, Hakkari adresine sevk edilir.