Hassa, Hatay
Trifonlu Kelepçe İmalatı
Hassa, Hatay havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Hassa, Hatay İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Hassa, Hatay bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Hassa, Hatay İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Boruların duvara (dikey ve yatay olarak), tavana ve zemine montajında kullanılır.
Paketleme Bilgisi

Sıkça Sorulan Sorular
Hassa, Hatay içi Trifonlu Kelepçe siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Hassa, Hatay bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Trifonlu Kelepçe alımlarında Hassa, Hatay için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Hassa, Hatay özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Trifonlu Kelepçe siparişi verdikten sonra ürünler Hassa, Hatay adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Hassa, Hatay teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
W Bağlantı Elemanları MTGW3
MKR-W-BAGLAN
2080153. MTGW3 W BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz
MKR-STANDART
Boruların duvara (dikey ve yatay ), tavana ve zemine montajında kullanılır.. MTSK10. 15 - 20. MTSK15. 19 - 23. MTSK17. 23 - 28. MTSK20. 26 - 30. MTSK25. 32 - 35. MTSK32. 1 1/4". 39 - 43. MTSK40. 1 1/2". 45 - 51. 1,2x20. MTSK47. 54 - 58. MTSK50. 53 - 59. MTSK60. 67 - 71. 60 - 66. MTSK65. 74 - 82. 1,5x25. MTSK75. 82 - 89. MTSK80. 91 - 98. MTSK85. 93 - 101. MTSK95. 102 - 109. MTSK100. 109 - 117. MTSK110. 116-125. 116 - 125. MTSK120. 129-141. 129 - 141. 10,913. MTSK125. 136 - 146. MTSK140. 142-154. ...
Ser Red Hijyen
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Hassa, Hatay bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Hassa, Hatay bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
Trifonlu Kelepçe paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Hassa, Hatay teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Hassa, Hatay adresine sevk edilir.