Ayrancı, Karaman
20 MM Prime Flanş Üreticisi
Ayrancı, Karaman mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Ayrancı, Karaman İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Ayrancı, Karaman bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Ayrancı, Karaman İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.
- İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.
- Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.
- Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.
- DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.
- HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.


Sıkça Sorulan Sorular
Ayrancı, Karaman içi 20 MM Prime Flanş siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Ayrancı, Karaman bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan 20 MM Prime Flanş alımlarında Ayrancı, Karaman için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Ayrancı, Karaman özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
20 MM Prime Flanş siparişi verdikten sonra ürünler Ayrancı, Karaman adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Ayrancı, Karaman teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Büyük Tip Vidalı Klemens
MKR-BUYUK-TI
C ve D (yüksek) basınç sınıflarında flanş sabitlemesinde kullanılır. Yüksek basınç sınıflarında 20 cm, orta basınç sınıflarında 25 cm aralıkla kullanılması tavsiye edilmektedir. HRP 6222 malzemeden üretilmektedir. Elektro galvaniz kaplama yapılmaktadır.. MTVTK25. MTVTK25X3. 305x265x140. 800x1200. 36.000. MTVTK25x3. 18.000.
Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz
MKR-STANDART
Boruların duvara (dikey ve yatay ), tavana ve zemine montajında kullanılır.. MTSK10. 15 - 20. MTSK15. 19 - 23. MTSK17. 23 - 28. MTSK20. 26 - 30. MTSK25. 32 - 35. MTSK32. 1 1/4". 39 - 43. MTSK40. 1 1/2". 45 - 51. 1,2x20. MTSK47. 54 - 58. MTSK50. 53 - 59. MTSK60. 67 - 71. 60 - 66. MTSK65. 74 - 82. 1,5x25. MTSK75. 82 - 89. MTSK80. 91 - 98. MTSK85. 93 - 101. MTSK95. 102 - 109. MTSK100. 109 - 117. MTSK110. 116-125. 116 - 125. MTSK120. 129-141. 129 - 141. 10,913. MTSK125. 136 - 146. MTSK140. 142-154. ...
Trifonlu Kelepçe Lastiksiz
MKR-TRIFONLU
Boruların duvara (dikey ve yatay olarak), tavana ve zemine montajında kullanılır.. MTTKL010. 1 x 20. ∅7 x 70. MTTKL015. MTTKL017. 23 - 28. MTTKL020. MTTKL025. MTTKL032. MTTKL040. 1,2 x 20. MTTKL047. MTTKL050. MTTKL060. MTTKL065. 1,5 x 25. MTTKL075. MTTKL080. MTTKL085. 93-101. MTTKL095. 102-109. MTTKL100. 109-117. MTTKL110. 116-125. MTTKL120. 129-141. 2 x 25.
Diğer Karaman İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Ayrancı, Karaman bölgesine nakliyeniz var mı?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Ayrancı, Karaman bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
20 MM Prime Flanş korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Ayrancı, Karaman teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Ayrancı, Karaman adresine sevk edilir.