Sarıkamış, Kars
Ser Sono Orange Hijyen Üreticisi
Sarıkamış, Kars havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Sarıkamış, Kars İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Sarıkamış, Kars bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Sarıkamış, Kars İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 2 Kat Alüminyum
- Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C
- Ateşe Tepki : Yanmaz (m0)
- Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn
- Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa
- Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular
Sarıkamış, Kars içi Ser Sono Orange Hijyen siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Sarıkamış, Kars bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan Ser Sono Orange Hijyen alımlarında Sarıkamış, Kars için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Sarıkamış, Kars özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Ser Sono Orange Hijyen siparişi verdikten sonra ürünler Sarıkamış, Kars adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Sarıkamış, Kars teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Blue
MKR-MAKRO-BL
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Red İzoleli
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/sn. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez. Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Ceket : Alüminyum.
Ser Orange Hijyen
MKR-MAKRO-OR
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Diğer Kars İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Sarıkamış, Kars bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Sarıkamış, Kars bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ser Sono Orange Hijyen paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Sarıkamış, Kars teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Sarıkamış, Kars adresine sevk edilir.