Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Doğanyurt, Kastamonu

Doğanyurt, Kastamonu
Kayar Mesnet 50x50x3x250 MTKM55325 Üreticisi

Doğanyurt, Kastamonu mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Doğanyurt, Kastamonu İçin Hızlı Fiyat Al
Kayar Mesnet 50x50x3x250 MTKM55325

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Doğanyurt, Kastamonu bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Doğanyurt, Kastamonu İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Teknik Özellikler

Ürün KoduTanımKaplamaMalzeme Türü
2050023KAYAR MESNET 50x50x3x250ELEKTRO GALVANİZÇELİK S235 JR

Sıkça Sorulan Sorular

Doğanyurt, Kastamonu içi Kayar Mesnet 50x50x3x250 MTKM55325 siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Tabii ki, Doğanyurt, Kastamonu bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan Kayar Mesnet 50x50x3x250 MTKM55325 alımlarında Doğanyurt, Kastamonu için özel fiyat çalışması var mı?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Doğanyurt, Kastamonu özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

Kayar Mesnet 50x50x3x250 MTKM55325 siparişi verdikten sonra ürünler Doğanyurt, Kastamonu adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Doğanyurt, Kastamonu teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Doğanyurt, Kastamonu bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Doğanyurt, Kastamonu bölgesindeki şantiyelere veya deponuza sevkiyat sağlamaktayız.

Kayar Mesnet 50x50x3x250 MTKM55325 korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Doğanyurt, Kastamonu teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Doğanyurt, Kastamonu adresine sevk edilir.