Tomarza, Kayseri
Perfore U Kanal Üreticisi
Tomarza, Kayseri havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Tomarza, Kayseri İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Yüksek Taşıma Kapasitesi
Özel perfore tasarımı sayesinde standart profillere göre yüksek mukavemete sahiptir. Ağır mekanik sistemler için bir numaralı tercih.
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Tomarza, Kayseri bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Tomarza, Kayseri İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.
- Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.
- Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.
- Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.
- Bağlantı elemanlarına uyumludur.
- Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.
SMACNA ve DW144 - TS EN 1507 standartlarında kanal sistemlerinde kullanılabilecek alternatif bağlantı profilleri verilmiştir.
Üretim Ölçüleri ve Malzeme Cinsi

Teknik Detaylar
Paket Ebatları
Paket İçeriği ve Ağırlık
Fiyat Tablosu



Sıkça Sorulan Sorular
Tomarza, Kayseri içi Perfore U Kanal siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Tomarza, Kayseri bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Perfore U Kanal alımlarında Tomarza, Kayseri için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Tomarza, Kayseri özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Perfore U Kanal siparişi verdikten sonra ürünler Tomarza, Kayseri adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Tomarza, Kayseri teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
U Bağlantı Elemanları MTGU3
MKR-U-BAGLAN
2080134. MTGU3 U BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
U Bağlantı Elemanları MTGU4
MKR-U-BAGLAN
2080135. MTGU4 U BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
U Konsol MTCU002
MKR-U-KONSOL
2022151. 53x45x80 U KONSOL MTCU002 (38X40). Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR.
Sıkça Sorulan Sorular
Tomarza, Kayseri bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Tomarza, Kayseri bölgesindeki şantiyelere veya deponuza sevkiyat sağlamaktayız.
Perfore U Kanal paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Tomarza, Kayseri teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Tomarza, Kayseri adresine sevk edilir.