Musabeyli, Kilis
Kumaştan Akış İmalatı
Musabeyli, Kilis mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Musabeyli, Kilis İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Musabeyli, Kilis bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Musabeyli, Kilis İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Kumaşın hava geçirgen yapısı sayesinde hava kumaş yüzeyinden süzülerek dağılır.
- Hava Geçirgenliği: 120 Pa’da istenilen debiye göre kumaş tasarımı yapılabilir.
- Yakın mesafe
- Soğutma

Sıkça Sorulan Sorular
Musabeyli, Kilis içi Kumaştan Akış siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Musabeyli, Kilis bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Kumaştan Akış alımlarında Musabeyli, Kilis için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Musabeyli, Kilis özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Kumaştan Akış siparişi verdikten sonra ürünler Musabeyli, Kilis adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Musabeyli, Kilis teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
G Profil Köşe Bağlantı Laması MTGKBL2
MKR-G-PROFIL
2080062. MTGKBL2 G PROFİL KÖŞE BAĞLANTI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Altı Köşe Başlı Tam Diş Cıvata
MKR-ALTI-KOS
Diş Açımı. PNominal. 0,803,50. 1,004,00. 1,004,80. 1,255,30. 1,506,40. Kafa Yüksekliği. min.max.min.max.. 3,353,653,263,74. 3,854,153,764,24. 4,654,954,565,04. 5,155,454,065,54. 6,226,566,116,69. Anahtar Ağzı. ABNominal. min.min.max.. 7,787,648,00. 9,789,6410,00. 10,7310,5711,00. 12,7312,5713,00. 16,7316,5717,00. Köşegen. 8,798,63. 11,0510,89. 12,1211,94. 14,3814,20. 18,9018,72.
Ser Red İzoleli
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/sn. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez. Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Ceket : Alüminyum.
Diğer Kilis İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Musabeyli, Kilis bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Musabeyli, Kilis bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Kumaştan Akış korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Musabeyli, Kilis teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Musabeyli, Kilis adresine sevk edilir.