Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Yahşihan, Kırıkkale

Yahşihan, Kırıkkale
KT-Tip-Klemens Satışı

Yahşihan, Kırıkkale havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Yahşihan, Kırıkkale İçin Hızlı Fiyat Al
KT-Tip-Klemens

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Yahşihan, Kırıkkale bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Yahşihan, Kırıkkale İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Teknik Özellikler

Ürün KoduTanımMalzemeKaplamaL (mm)H (mm)W (mm)ØD mm)s (mm)Cıvata Boyutu (mm)Standart
2030019KLEMENS KT TİP CİVATA TAKILIDD11ELEKTRO GALVANİZLİ2518.129.5828x17ÜBM-00-BK-000
2030030KLEMENS KT TİP CİVATALIDD11ELEKTRO GALVANİZLİ2518.129.5828x17ÜBM-00-BK-000

Sıkça Sorulan Sorular

Yahşihan, Kırıkkale içi KT-Tip-Klemens siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Tabii ki, Yahşihan, Kırıkkale bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan KT-Tip-Klemens alımlarında Yahşihan, Kırıkkale için iskonto uyguluyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Yahşihan, Kırıkkale özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

KT-Tip-Klemens siparişi verdikten sonra ürünler Yahşihan, Kırıkkale adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Yahşihan, Kırıkkale teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yahşihan, Kırıkkale bölgesine nakliyeniz var mı?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Yahşihan, Kırıkkale bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.

KT-Tip-Klemens korozyona dayanıklı mıdır?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Yahşihan, Kırıkkale teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Yahşihan, Kırıkkale adresine sevk edilir.