Başiskele, Kocaeli
Baskı Plakası MTGB3 Üreticisi
Başiskele, Kocaeli havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Başiskele, Kocaeli İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Başiskele, Kocaeli bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Başiskele, Kocaeli İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Teknik Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular
Başiskele, Kocaeli içi Baskı Plakası MTGB3 siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Başiskele, Kocaeli bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Baskı Plakası MTGB3 alımlarında Başiskele, Kocaeli için indirim yapıyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Başiskele, Kocaeli özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Baskı Plakası MTGB3 siparişi verdikten sonra ürünler Başiskele, Kocaeli adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Başiskele, Kocaeli teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Çakma Dübel
MKR-CAKMA-DU
150,00.
Rodlar
MKR-RODLAR-
M6 x 1000. M6 x 2000. M8 x 1000. M8 x 2000. MTR101. M10 x 1000. MTR102. M10 x 2000. MTR121. M12 x 1000. MTR122. M12 x 2000. MTR141. M14 x 1000. MTR142. M14 x 2000. MTR161. M16 x 1000. MTR181. M18 x 1000. MTR201. M20 x 1000. MTR221. M22 x 1000. MTR241. M24 x 1000. MTR301. M30 x 1000. MTR331. M33 x 1000. MTR361. M36 x 1000. MTR 391. M39 x 1000.
Ser Kanvas Konnektör
MKR-MAKRO-KA
Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 570 gr/m nem geçirmez kanvas dokuma. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Su ve hava sızdırmaz, Neme karşı yüksek direnç, UV ışınlarına karşı dayanıklı. Kutu Ambalaj Şekli : 25 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Başiskele, Kocaeli bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Başiskele, Kocaeli bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
Baskı Plakası MTGB3 korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Başiskele, Kocaeli teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Başiskele, Kocaeli adresine sevk edilir.