Bozkır, Konya
Smart Profil Fiyatları
Bozkır, Konya havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Bozkır, Konya İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Bozkır, Konya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Bozkır, Konya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Smart Profiller, ağır yük destek sistemleri için tasarlanmış, kaynaklı çelik yapılara alternatif modüler bir profil sistemidir. Hızlı montaj imkanı veren, her türlü değişikliğe karşı esnek, modüler ve sağlamlığıyla fark yaratan Smart Profiller, sıcak daldırma kaplama yapısıyla ve kullanım kolaylığı sağlayan kılavuz cıvataları ile alternatierine göre ekonomik ve uzun ömürlü bir çözüm sağlar. Ana kullanım alanı olan boru tesisatı desteksistemleri, makine teçhizatına erişim platformları, yürüme yolları, ikincil çelik uygulamaları, cephe ankraj uygulamaları, çatı destek uygulamaları ve cihaz kaideleri gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Smart Profil’in yüm yükler altındaki hesaplamaları SerProfil firmasının uzman mühendis kadrosu tarafından yapılıp değerli müşterilerimize sunulmaktadır
Kullanım Avantajları
Şantiye alanında kaynaklı imalata gerek olmadan kılavuz cıvatalarıyla kolay, hızlı ve güvenilir şekilde montaj yapılır. Kendinden diş açma özelliğine sahip cıvataları sayesinde ekstra somun, pul veya başka bir eleman kullanımına gerekli olmadığı gibi dişli pul yapısıyla titreşim ile çözülmeye karşıda yüksek direnç sağlar. Cıvatalı bağlantı olması sebebiyle, proje ve tasarım değişikliklerinde kolaylıkla imalat revizyonuna izin verir ve minimum malzeme sarfiyatı sağlar. Standart sıcak daldırma galvaniz kaplamasıyla korozyona karşı direnç sağlar ve uzun ömürlü kullanıma izin verir. Önceki maddelerde belirtilen sebeplerden dolayı konvensiyonel sistemlere kıyasla %50’ye varan malzeme ve işçilik avantajları sağlanabilir.
Özellikler
- Kendinden diş açma özelliğine sahip cıvatası ile hızlı ve kolay montaj.
- Üç eksende bağlantı imkanı.
- Yüksek kalite daldırma galvaniz kaplaması ile uzun ömür.
- Kaynak gerektirmeyen ve demode edilebilir imalat.
- Kesit formu sayesinde hafif, güçlü ve yüksek burulmaya dayanıklı tasarım.
- Estetik görünüm.
- Tüm SerProfil ürünleri ile uyumlu tasarım.

Sıkça Sorulan Sorular
Bozkır, Konya içi Smart Profil siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, Bozkır, Konya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan Smart Profil alımlarında Bozkır, Konya için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Bozkır, Konya özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Smart Profil siparişi verdikten sonra ürünler Bozkır, Konya adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Bozkır, Konya teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Baskı Plakası
MKR-BASKI-PL
Baskı plakaları C profillerin bina çelik konstrüksiyonuna montajında taşıyıcı elemanı olarak kullanılır.. MTCB001. 27/18, 28/30. MTCB002.
Zemin Bağlantı Elemanları MTGZP2
MKR-ZEMIN-BA
2080031. MTGZP2 41x41 TOPRAKLAMA BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Baskı Plakası MTGB2
MKR-BASKI-PL
2080092. MTGB2 Baskı Plakası. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Diğer Konya İlçeleri
Akşehir, Konya
Beyşehir, Konya
Cihanbeyli, Konya
Çumra, Konya
Doğanhisar, Konya
Ereğli / Konya, Konya
Hadim, Konya
Ilgın, Konya
Kadınhanı, Konya
Karapınar, Konya
Kulu, Konya
Sarayönü, Konya
Seydişehir, Konya
Yunak, Konya
Akören, Konya
Altınekin, Konya
Derebucak, Konya
Hüyük, Konya
Karatay, Konya
Meram, Konya
Selçuklu, Konya
Taşkent, Konya
Ahırlı, Konya
Çeltik, Konya
Derbent, Konya
Emirgazi, Konya
Güneysınır, Konya
Halkapınar, Konya
Tuzlukçu, Konya
Yalıhüyük, Konya
Sıkça Sorulan Sorular
Bozkır, Konya bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Bozkır, Konya bölgesindeki şantiyelere veya deponuza sevkiyat sağlamaktayız.
Smart Profil paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Bozkır, Konya teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Bozkır, Konya adresine sevk edilir.