Çeltik, Konya
Ser Red İmalatı
Çeltik, Konya mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Çeltik, Konya İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Çeltik, Konya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Çeltik, Konya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 2 Kat Alüminyum
- Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm
- Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C
- Hava Akış Hızı : 30 m/sn
- Ateşe Tepki : Alev Yürütmez (m1)
- Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa
- Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular
Çeltik, Konya içi Ser Red siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Çeltik, Konya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Ser Red alımlarında Çeltik, Konya için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Çeltik, Konya özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Ser Red siparişi verdikten sonra ürünler Çeltik, Konya adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Çeltik, Konya teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Blue İzoleli
MKR-MAKRO-BL
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı :-30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Sono Red Hijyen
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Sono Blue Hijyen
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Diğer Konya İlçeleri
Akşehir, Konya
Beyşehir, Konya
Bozkır, Konya
Cihanbeyli, Konya
Çumra, Konya
Doğanhisar, Konya
Ereğli / Konya, Konya
Hadim, Konya
Ilgın, Konya
Kadınhanı, Konya
Karapınar, Konya
Kulu, Konya
Sarayönü, Konya
Seydişehir, Konya
Yunak, Konya
Akören, Konya
Altınekin, Konya
Derebucak, Konya
Hüyük, Konya
Karatay, Konya
Meram, Konya
Selçuklu, Konya
Taşkent, Konya
Ahırlı, Konya
Derbent, Konya
Emirgazi, Konya
Güneysınır, Konya
Halkapınar, Konya
Tuzlukçu, Konya
Yalıhüyük, Konya
Sıkça Sorulan Sorular
Çeltik, Konya bölgesine nakliyeniz var mı?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Çeltik, Konya bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Ser Red paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Çeltik, Konya teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Çeltik, Konya adresine sevk edilir.