Güneysınır, Konya
Düzeli (Nozul) Akış Üreticisi
Güneysınır, Konya mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Güneysınır, Konya İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Güneysınır, Konya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Güneysınır, Konya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Kanal üzerinde lazer kesim ile az sıklıkta açılan büyük deliklere monte edilen düzeler ile havanın çok uzun mesafelere dağıtımı yapılır.
- Delik Çapı: 18, 36 mm
- Yüksek mesafe
- Isıtma & Soğutma

Sıkça Sorulan Sorular
Güneysınır, Konya içi Düzeli (Nozul) Akış siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Güneysınır, Konya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan Düzeli (Nozul) Akış alımlarında Güneysınır, Konya için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Güneysınır, Konya özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Düzeli (Nozul) Akış siparişi verdikten sonra ürünler Güneysınır, Konya adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Güneysınır, Konya teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
20 MM Prime Flanş
MKR-20-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 201F003. 20 x 0.70. GALVANİZLİ DX51. TS13845.
41/41 G Profil
MKR-41-41-G-
SerProfil G profilleri farklı endüstriyel sistemlerde geniş kullanım alanına sahiptir.. Dış giydirmelerde, elektrik tesisatlarında, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.. Tek olarak kullanılabileceği gibi diğer profiller ile birlikte de kullanılabilir. Geniş bağlantı elemanı seçenekleri ile desteklenmiştir.. 2080010. 41x41x2x2000 G Profil. DX51D+Z. TSE K 90. 2080012. 41x41x2x4000 G Profil. 2080020. 41x41x2,5x2000 G Profil. 2080022. 41x41x2,5x4000 G Profil. 2080...
Rodlar
MKR-RODLAR-
M6 x 1000. M6 x 2000. M8 x 1000. M8 x 2000. MTR101. M10 x 1000. MTR102. M10 x 2000. MTR121. M12 x 1000. MTR122. M12 x 2000. MTR141. M14 x 1000. MTR142. M14 x 2000. MTR161. M16 x 1000. MTR181. M18 x 1000. MTR201. M20 x 1000. MTR221. M22 x 1000. MTR241. M24 x 1000. MTR301. M30 x 1000. MTR331. M33 x 1000. MTR361. M36 x 1000. MTR 391. M39 x 1000.
Diğer Konya İlçeleri
Akşehir, Konya
Beyşehir, Konya
Bozkır, Konya
Cihanbeyli, Konya
Çumra, Konya
Doğanhisar, Konya
Ereğli / Konya, Konya
Hadim, Konya
Ilgın, Konya
Kadınhanı, Konya
Karapınar, Konya
Kulu, Konya
Sarayönü, Konya
Seydişehir, Konya
Yunak, Konya
Akören, Konya
Altınekin, Konya
Derebucak, Konya
Hüyük, Konya
Karatay, Konya
Meram, Konya
Selçuklu, Konya
Taşkent, Konya
Ahırlı, Konya
Çeltik, Konya
Derbent, Konya
Emirgazi, Konya
Halkapınar, Konya
Tuzlukçu, Konya
Yalıhüyük, Konya
Sıkça Sorulan Sorular
Güneysınır, Konya bölgesine nakliyeniz var mı?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Güneysınır, Konya bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Düzeli (Nozul) Akış paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Güneysınır, Konya teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Güneysınır, Konya adresine sevk edilir.