Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Halkapınar, Konya

Halkapınar, Konya
Smart Profil Satışı

Halkapınar, Konya havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

Halkapınar, Konya İçin Hızlı Fiyat Al
Smart Profil

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Halkapınar, Konya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Halkapınar, Konya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Smart Profiller, ağır yük destek sistemleri için tasarlanmış, kaynaklı çelik yapılara alternatif modüler bir profil sistemidir. Hızlı montaj imkanı veren, her türlü değişikliğe karşı esnek, modüler ve sağlamlığıyla fark yaratan Smart Profiller, sıcak daldırma kaplama yapısıyla ve kullanım kolaylığı sağlayan kılavuz cıvataları ile alternatierine göre ekonomik ve uzun ömürlü bir çözüm sağlar. Ana kullanım alanı olan boru tesisatı desteksistemleri, makine teçhizatına erişim platformları, yürüme yolları, ikincil çelik uygulamaları, cephe ankraj uygulamaları, çatı destek uygulamaları ve cihaz kaideleri gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Smart Profil’in yüm yükler altındaki hesaplamaları SerProfil firmasının uzman mühendis kadrosu tarafından yapılıp değerli müşterilerimize sunulmaktadır

Kullanım Avantajları

Şantiye alanında kaynaklı imalata gerek olmadan kılavuz cıvatalarıyla kolay, hızlı ve güvenilir şekilde montaj yapılır. Kendinden diş açma özelliğine sahip cıvataları sayesinde ekstra somun, pul veya başka bir eleman kullanımına gerekli olmadığı gibi dişli pul yapısıyla titreşim ile çözülmeye karşıda yüksek direnç sağlar. Cıvatalı bağlantı olması sebebiyle, proje ve tasarım değişikliklerinde kolaylıkla imalat revizyonuna izin verir ve minimum malzeme sarfiyatı sağlar. Standart sıcak daldırma galvaniz kaplamasıyla korozyona karşı direnç sağlar ve uzun ömürlü kullanıma izin verir. Önceki maddelerde belirtilen sebeplerden dolayı konvensiyonel sistemlere kıyasla %50’ye varan malzeme ve işçilik avantajları sağlanabilir.

Özellikler

  • Kendinden diş açma özelliğine sahip cıvatası ile hızlı ve kolay montaj.
  • Üç eksende bağlantı imkanı.
  • Yüksek kalite daldırma galvaniz kaplaması ile uzun ömür.
  • Kaynak gerektirmeyen ve demode edilebilir imalat.
  • Kesit formu sayesinde hafif, güçlü ve yüksek burulmaya dayanıklı tasarım.
  • Estetik görünüm.
  • Tüm SerProfil ürünleri ile uyumlu tasarım.

Sıkça Sorulan Sorular

Halkapınar, Konya içi Smart Profil siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Evet, Halkapınar, Konya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan Smart Profil alımlarında Halkapınar, Konya için indirim yapıyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Halkapınar, Konya özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

Smart Profil siparişi verdikten sonra ürünler Halkapınar, Konya adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Halkapınar, Konya teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Halkapınar, Konya bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Halkapınar, Konya bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

Smart Profil paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Halkapınar, Konya teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Halkapınar, Konya adresine sevk edilir.