Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Yunak, Konya

Yunak, Konya
Ser Red Hijyen Fiyatları

Yunak, Konya havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Yunak, Konya İçin Hızlı Fiyat Al
Ser Red Hijyen

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Yunak, Konya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Yunak, Konya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : 2 Kat Alüminyum
  • Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C
  • Ateşe Tepki : Yanmaz (m1)
  • Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn
  • Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa
  • Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular

Yunak, Konya içi Ser Red Hijyen siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Tabii ki, Yunak, Konya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan Ser Red Hijyen alımlarında Yunak, Konya için iskonto uyguluyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Yunak, Konya özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

Ser Red Hijyen siparişi verdikten sonra ürünler Yunak, Konya adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Yunak, Konya teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yunak, Konya bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Yunak, Konya bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

Ser Red Hijyen paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Yunak, Konya teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Yunak, Konya adresine sevk edilir.