Dumlupınar, Kütahya
30 mm Köşe Elemanı İmalatı
Dumlupınar, Kütahya mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Dumlupınar, Kütahya İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Dumlupınar, Kütahya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Dumlupınar, Kütahya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ser Teknik köşe elemanları 20 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.
- Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.
- Kanal sağlamlığını artırarak titreşim etkilerini en aza indirir.
- Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda, kanal contasının ezilmesini engeller.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi


Sıkça Sorulan Sorular
Dumlupınar, Kütahya içi 30 mm Köşe Elemanı siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Dumlupınar, Kütahya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan 30 mm Köşe Elemanı alımlarında Dumlupınar, Kütahya için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Dumlupınar, Kütahya özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
30 mm Köşe Elemanı siparişi verdikten sonra ürünler Dumlupınar, Kütahya adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Dumlupınar, Kütahya teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
30 MM Flanşlar
MKR-30-MM-FL
A, B, C basınç sınıflarına uygundur.. Yüksek miktarda eklenen Butil Mastik sayesinde C sızdırmazlık sınıfı garanti altına alınır.. İhtiyaçlara uygun malzemeden, farklı kalınlık ve uzunluklarda üretilmektedir.. Montaj kolaylığı sağlar.. DX51D+Z sac malzemesinden üretilmektedir. MTFL3005. J3-J4*.
30 MM Prime Flanş
MKR-30-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 201F015. 30 x 0.80. GALVANİZLİ DX51. TS13845.
30 MM Prime Köşe Elemanı
MKR-30-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 2043004. 30x2.5 MM KÖŞE. GALVANİZLİ DX51. ÜBM-00-BK-000.
Sıkça Sorulan Sorular
Dumlupınar, Kütahya bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Dumlupınar, Kütahya bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
30 mm Köşe Elemanı korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Dumlupınar, Kütahya teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Dumlupınar, Kütahya adresine sevk edilir.