Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Kale / Malatya, Malatya

Kale / Malatya, Malatya
Dübeller İmalatı

Kale / Malatya, Malatya mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Kale / Malatya, Malatya İçin Hızlı Fiyat Al
Dübeller

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Kale / Malatya, Malatya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Kale / Malatya, Malatya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Sıkça Sorulan Sorular

Kale / Malatya, Malatya içi Dübeller siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Evet, Kale / Malatya, Malatya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan Dübeller alımlarında Kale / Malatya, Malatya için iskonto uyguluyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kale / Malatya, Malatya özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

Dübeller siparişi verdikten sonra ürünler Kale / Malatya, Malatya adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Kale / Malatya, Malatya teslimatına hazır hale gelir.

Benzer Ürünler

Perfore U Kanal

Perfore U Kanal

PRF-U-KANAL

Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.. Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.. Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.. Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.. Bağlantı elemanlarına uyumludur.. Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.. SMACNA ve DW144 - TS EN 1507 standartlarında k...

Ürün Detaylarını İncele
Ağır Yük Kafalı Lastiksiz Kelepçe

Ağır Yük Kafalı Lastiksiz Kelepçe

MKR-AGIR-YUK

Ağır yük kelepçeleri, ağır yük taşıyan boruların montajında kullanılır.. 12 - 17. M8(6,8). 10,5x14. 2x25x40. MTKK15. 21 - 28. MTKK20. 25 - 32. MTKK25. 33 - 40. MTKK32. 41 - 48. MTKK40. 48 - 56. MTKK47. 53 - 59. MTKK50. 60 - 69. MTKK60. 67 - 75. MTKK65. 75 - 81. MTKK75. 83 - 91. MTKK80. 87 - 95. MTKK85. 96-104. 95 - 104. MTKK95. 102-112. 102 - 112. 2,5x30. 2,5x30x40. 10,141. MTKK100. 109 - 119. 10,720. MTKK110. 122-138. 122 - 138. M10(8,8). 3x30x40. MTKK120. 128-141. 128 - 141. MTKK125. 136 - 147...

Ürün Detaylarını İncele
Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Ünitesi

Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Ünitesi

MKR-ISI-GERI

Kanal tipi elektrikli ısıtıcı, 2 aşamalı sıcaklık emniyetli. CO2 sensörü. Taze Hava Emiş / Egzost Atış motorlu kapama klapesi. F7 kompakt filtre. Elektrostatik fırın boyalı kasa. Filtre kirlilik alarmı. Eşanjör bypass damperi. Kare kanal adaptörü. SerVent. IGK-06-EC-CF. 600 m3/h. 210 Pa. 220V/1Ph/50Hz. 170 W x 2. 1,65 Amp x 2. IGK-12-EC-CF. 1200 m3/h. 110 Pa. 170 W x 4. 1,65 Amp x 4. IGK-15-EC-CF. 1500 m3/h. 150 Pa. IGK-20-EC-CF. 2000 m3/h. 130 Pa. 500 W x 2. 2.5 Amp x 2. IGK-30-EC-CF. 3000 m3...

Ürün Detaylarını İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Kale / Malatya, Malatya bölgesine nakliyeniz var mı?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Kale / Malatya, Malatya bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.

Dübeller paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Kale / Malatya, Malatya teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Kale / Malatya, Malatya adresine sevk edilir.