Demirci, Manisa
Dikdörtgen Kanal Fanı İmalatı
Demirci, Manisa havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Demirci, Manisa İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Demirci, Manisa bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Demirci, Manisa İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Geriye Eğimli
MTDKF açılabilen kapak, ürünün bakımını fanı sökmeden zahmetsizce yapılmasına olanak tanır. Aerodinamik yapısı sayesinde sesiz çalışır.
Ses seviyesi oda koşulunda 3m mesafeden ölçülmüştür. / * Hız Kontrol Cihazı opsiyoneldir ve ayrı fiyatlandırılır.
Teknik Özellikler
Ölçüler mm cinsinden belirtilmiştir.



Sıkça Sorulan Sorular
Demirci, Manisa içi Dikdörtgen Kanal Fanı siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Demirci, Manisa bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Dikdörtgen Kanal Fanı alımlarında Demirci, Manisa için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Demirci, Manisa özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Dikdörtgen Kanal Fanı siparişi verdikten sonra ürünler Demirci, Manisa adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Demirci, Manisa teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
V Bağlantı Elemanı MTGV5
MKR-V-BAGLAN
2080145. MTGV5 V BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Springler Kelepçe
MKR-SPRINGLE
Su püskürtmeli, CO2, köpüklü, toz püskürtmeli yangın söndürme ve yağmurlama sistemlerindeki boruların bağlantısında kullanılır.Ürün KoduÖlçüØD (mm)L (mm)H (mm)S x B (mm)Ød (mm)Koli AdediKoli Ağırlığı (kg)MTSPK015½*2851.536.51x2510.51505.000MTSPK020¾*3053.537.51x2510.51254.450MTSPK0251*3665.546.51x2510.51004.070MTSPK0321 ¼*4679.955.71.2x2510.5754.310MTSPK0401 ½*5285.958.71.2x2510.5603.740MTSPK0502*6699.965.71.2x2510.5503.700MTSPK0652 ½*7811675.51.5x2510.5353,620MTSPK0803*9213284.52x2510.5252.890M...
Kauçuk Köpüğü
MKR-KAUCUK-K
Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, kapalı gözenekli hücre yapısına ve yüksek buhar difüzyon direncine sahip bir yalıtım malzemesidir.. En güncel teknolojiye ve en yüksek kapasiteye sahip tesislerde üretilen Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, çoğunlukla yüksek yoğuşma riski bulunan yüzeylerde yalıtım amaçlı kullanılmaktadır.. Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü Levhaları, farklı kalınlıklarda ve genişliklerde levha olarak üretilmektedir.. Düşük ısı iletkenl...
Diğer Manisa İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Demirci, Manisa bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Demirci, Manisa bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
Dikdörtgen Kanal Fanı paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Demirci, Manisa teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Demirci, Manisa adresine sevk edilir.