Köprübaşı / Manisa, Manisa
25 mm Köşe Elemanı Satışı
Köprübaşı / Manisa, Manisa havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Köprübaşı / Manisa, Manisa İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Köprübaşı / Manisa, Manisa bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Köprübaşı / Manisa, Manisa İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ser Teknik köşe elemanları 20 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.
- Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.
- Kanal sağlamlığını artırarak titreşim etkilerini en aza indirir.
- Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda, kanal contasının ezilmesini engeller.
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Köprübaşı / Manisa, Manisa içi 25 mm Köşe Elemanı siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Köprübaşı / Manisa, Manisa bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan 25 mm Köşe Elemanı alımlarında Köprübaşı / Manisa, Manisa için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Köprübaşı / Manisa, Manisa özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
25 mm Köşe Elemanı siparişi verdikten sonra ürünler Köprübaşı / Manisa, Manisa adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Köprübaşı / Manisa, Manisa teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
3-mm-Klemens
MKR-3-MM-KLE
2030018. KLEMENS 3 MM CİVATA TAKILI. ELEKTRO GALVANİZLİ. ÜBM-00-BK-00. 2030008. KLEMENS 3 MM CİVATALI.
Poliüretan İzolasyon Takozu
MKR-POLIURET
Tüm boru sistemlerinde kullanılan üstün bir ısı izolasyon malzemesidir. Sıcak veya soğuk boru tesisatlarında boru içersindeki ısı kaybını ortadan kaldırır.Teknik ÖzellikYaklaşık DeğerYoğunluk80kg/m3Sıcaklık Dayanımı-150C/+130CÜrün Kodu ÖlçüØDS (mm)L (mm)UYGUN KELEPÇE ÖLÇÜSÜMTPITO15½*21,3020 2"MTPIT020¾*26,9020 67-73MTPIT0251*33,7020 67-73MTPIT03214*42,4020 83-93MTPIT04011⁄2*48,3020 3*MTPIT0502*60,3020 94-104MTPIT06522*76,1030 5*MTPIT0803*88,9030 5*MTPIT1004*114,3030 6*MTPIT1255*139,7030 196-209M...
Kauçuk Köpüğü
MKR-KAUCUK-K
Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, kapalı gözenekli hücre yapısına ve yüksek buhar difüzyon direncine sahip bir yalıtım malzemesidir.. En güncel teknolojiye ve en yüksek kapasiteye sahip tesislerde üretilen Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, çoğunlukla yüksek yoğuşma riski bulunan yüzeylerde yalıtım amaçlı kullanılmaktadır.. Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü Levhaları, farklı kalınlıklarda ve genişliklerde levha olarak üretilmektedir.. Düşük ısı iletkenl...
Diğer Manisa İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Köprübaşı / Manisa, Manisa bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Köprübaşı / Manisa, Manisa bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
25 mm Köşe Elemanı korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Köprübaşı / Manisa, Manisa teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Köprübaşı / Manisa, Manisa adresine sevk edilir.