Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Yunusemre, Manisa

Yunusemre, Manisa
I Bağlantı Lamaları MTCI001 Üreticisi

Yunusemre, Manisa mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Yunusemre, Manisa İçin Hızlı Fiyat Al
I Bağlantı Lamaları MTCI001

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Yunusemre, Manisa bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Yunusemre, Manisa İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Bağlantı lamaları C profillerin birbirleriyle ve diğer profillerle montajında ara bağlantı elemanı olarak kullanılır.

Teknik Özellikler

Ürün KoduAçıklamaKaplamaMalzeme Türü
2022160I Bağlantı Düz Çubukları MTCI001Elektro GalvanizÇelik S235 JR

Paketleme Bilgisi

Kod Noa x b(mm)(mm)Koli Adedi
MTCI00180 x 3510.5200
MTCI002120 x 3510.5200
MTCI003160 x 3510.5150

Sıkça Sorulan Sorular

Yunusemre, Manisa içi I Bağlantı Lamaları MTCI001 siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Evet, Yunusemre, Manisa bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan I Bağlantı Lamaları MTCI001 alımlarında Yunusemre, Manisa için özel fiyat çalışması var mı?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Yunusemre, Manisa özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

I Bağlantı Lamaları MTCI001 siparişi verdikten sonra ürünler Yunusemre, Manisa adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Yunusemre, Manisa teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yunusemre, Manisa bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Yunusemre, Manisa bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

I Bağlantı Lamaları MTCI001 paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Yunusemre, Manisa teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Yunusemre, Manisa adresine sevk edilir.