Nusaybin, Mardin
25 mm Köşe Elemanı Üreticisi
Nusaybin, Mardin mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Nusaybin, Mardin İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Nusaybin, Mardin bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Nusaybin, Mardin İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ser Teknik köşe elemanları 20 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.
- Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.
- Kanal sağlamlığını artırarak titreşim etkilerini en aza indirir.
- Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda, kanal contasının ezilmesini engeller.
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Nusaybin, Mardin içi 25 mm Köşe Elemanı siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Nusaybin, Mardin bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan 25 mm Köşe Elemanı alımlarında Nusaybin, Mardin için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Nusaybin, Mardin özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
25 mm Köşe Elemanı siparişi verdikten sonra ürünler Nusaybin, Mardin adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Nusaybin, Mardin teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Pul
MKR-PUL
2080086. MTGKP G PROFİLE PULU M 8. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR. 2080087. MTGKP G PROFİLE PULU M 10.
U Bağlantı Elemanları MTGU5
MKR-U-BAGLAN
2080136. MTGU5 U BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
1/1 Düz Tip
MKR-1-1-DUZ-
%100 Polyester iplik. Gramajı 275 gr/m2±5. Yüksek dayanım değerleri. Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.. 120 Pa basınç altında 45±5 m3/h-m2 hava geçirir.. Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu). İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir..
Sıkça Sorulan Sorular
Nusaybin, Mardin bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Nusaybin, Mardin bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
25 mm Köşe Elemanı korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Nusaybin, Mardin teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Nusaybin, Mardin adresine sevk edilir.