Çamlıyayla, Mersin
Trifonlu Kelepçe Lastiksiz İmalatı
Çamlıyayla, Mersin mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Çamlıyayla, Mersin İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Çamlıyayla, Mersin bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Çamlıyayla, Mersin İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Boruların duvara (dikey ve yatay olarak), tavana ve zemine montajında kullanılır.
Paketleme Bilgisi

Sıkça Sorulan Sorular
Çamlıyayla, Mersin içi Trifonlu Kelepçe Lastiksiz siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Çamlıyayla, Mersin bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Trifonlu Kelepçe Lastiksiz alımlarında Çamlıyayla, Mersin için indirim yapıyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Çamlıyayla, Mersin özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Trifonlu Kelepçe Lastiksiz siparişi verdikten sonra ürünler Çamlıyayla, Mersin adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Çamlıyayla, Mersin teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Gömlekli Dübel
MKR-GOMLEKLI
110,00. 115,00.
Standart Somunlu Kelepçe
MKR-STANDART
Boruların duvara (dikey ve yatay ), tavana ve zemine montajında kullanılır.. 9 - 12. 10,990. 13 - 20. MTSK10. 17 - 23. 10,350. MTSK15. 21 - 26. MTSK20. 26 - 30. MTSK25. 33 - 37. MTSK32. 1 1/4". 1,2x20. MTSK40. 1 1/2". 48 - 53. MTSK47. 53 - 69. 53 - 59. MTSK50. 60 - 66. MTSK60. 67 - 77. 1,5x25. MTSK65. 2 1/2". 75 - 84. MTSK75. 83 - 93. MTSK80. 87 - 96. MTSK85. 94 - 104. MTSK95. 102 - 111. MTSK100. MTSK110. 122 - 135. MTSK120. 128 - 139. MTSK125. 135 - 148. MTSK140. 151 - 164. MTSK150. 158 - 205. ...
Ağır Yük Kafalı Kelepçe
MKR-AGIR-YUK
Ağır yük kelepçeleri, ağır yük taşıyan boruların montajında kullanılır.. 12 - 17. M8(6.8). 10,5x14. 2x25x40. MTKK15. 21 - 28. MTKK20. 25 - 32. MTKK25. 33 - 40. MTKK32. 41 - 48. MTKK40. 48 - 56. MTKK47. 53 - 59. MTKK50. 60 - 69. MTKK60. 67 - 75. MTKK65. 75 - 81. MTKK75. 83 - 91. MTKK80. 87 - 95. MTKK85. 95-104. 95 - 104. MTKK95. 102-112. 102 - 112. 2,5x30. 2,5x30x40. 10,141. MTKK100. 109 - 119. 10,720. MTKK110. 122-138. 122 - 138. M10(8.8). 3x30x40. MTKK120. 128-141. 128 - 141. MTKK125. 136 - 147...
Sıkça Sorulan Sorular
Çamlıyayla, Mersin bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Çamlıyayla, Mersin bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Trifonlu Kelepçe Lastiksiz paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Çamlıyayla, Mersin teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Çamlıyayla, Mersin adresine sevk edilir.