Mersin Merkez, Mersin
I Bağlantı Lamaları MTCI003 Satışı
Mersin Merkez, Mersin mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Mersin Merkez, Mersin İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Mersin Merkez, Mersin bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Mersin Merkez, Mersin İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Teknik Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular
Mersin Merkez, Mersin içi I Bağlantı Lamaları MTCI003 siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Mersin Merkez, Mersin bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan I Bağlantı Lamaları MTCI003 alımlarında Mersin Merkez, Mersin için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Mersin Merkez, Mersin özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
I Bağlantı Lamaları MTCI003 siparişi verdikten sonra ürünler Mersin Merkez, Mersin adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Mersin Merkez, Mersin teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
41/41 G Profil
MKR-41-41-G-
SerProfil G profilleri farklı endüstriyel sistemlerde geniş kullanım alanına sahiptir.. Dış giydirmelerde, elektrik tesisatlarında, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.. Tek olarak kullanılabileceği gibi diğer profiller ile birlikte de kullanılabilir. Geniş bağlantı elemanı seçenekleri ile desteklenmiştir.. 2080010. 41x41x2x2000 G Profil. DX51D+Z. TSE K 90. 2080012. 41x41x2x4000 G Profil. 2080020. 41x41x2,5x2000 G Profil. 2080022. 41x41x2,5x4000 G Profil. 2080...
Köşe Konsol
MKR-KOSE-KON
Çeşitli profillerin ve boruların konsollanmasında kullanılır.. MTCKK001. 200 x 200 x 4. 20 x 10. MTCKK002. 160 x 200 x 4.
Ağır Yük Somunlu Kelepçe Lastiksiz
MKR-AGIR-YUK
Ağır yük kelepçeleri, ağır yük taşıyan boruların montajında kullanılır.. MTASK015. 18 - 23. m8(6,8). 2 x 25. MTASK020. 26 - 31. MTASK025. 31 - 37. MTASK032. 38 - 44. MTASK040. 46 - 53. MTASK047. 54 - 60. MTASK050. 60 - 68. MTASK060. 66 - 73. MTASK065. 74 - 81. MTASK075. 82 - 88. MTASK080. 88 - 97. MTASK085. 93 - 100. MTASK095. 101 - 109. MTASK100. 110 - 118. 2,5 x 30. MTASK110. 116 - 126. MTASK120. 130 - 141. m10(8,8). 3 x 30. MTASK125. 136 - 145. MTASK140. 144 - 154. MTASK150. 160 - 169. MTASK1...
Sıkça Sorulan Sorular
Mersin Merkez, Mersin bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Mersin Merkez, Mersin bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
I Bağlantı Lamaları MTCI003 korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Mersin Merkez, Mersin teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Mersin Merkez, Mersin adresine sevk edilir.